IP Kamerové systémy :

IP Kamerové systémy jsou ideální součástí komplexního zabezpečovacího systému. Můžete jednoduše kontrolovat Vaše prostory jak ve dne tak v noci, ale také kontrolovat práci Vašich zaměstnanců. Při porušení pracovní kázně je pak nahrávka z kamer tím nejspolehlivějším důkazem, proti kterému je každá lež krátká. Velice důležitý je také psychologický efekt.

Při montážích a návrhu kamerového systému vždy vycházíme z požadavků klienta, a jsme schopni nabídnout co možná nejefektivnější řešení za rozumnou cenu.Kamera je nejdůležitější součástí celého kamerového systému (CCTV). Proto je nutné klást velký důraz na správný výběr s ohledem také na cenu. Nejdůležitější parametry kamer jsou: rozlišení, typ snímacího čipu, citlivost na světlo, podpůrné funkce (infra přísvit, režim den/noc, ochrana proti osvětlení atd.)

Moderní IP kamery dneška jsou založené na digitální technologii. Obraz je zpracován přímo v kameře a v digitální formě přenášen k uživateli nebo na záznamový server. Výhoda je v tom, že se uživatel nemusí starat o nějaké poruchy obrazu, protože obraz se přenáší digitálně.

Na druhou stranu jsou IP kamery dražší než analogové. Takže náklady na pořízení IP kamerového systému převyšují analogový systém. Ovšem kvalita a obsluha je bezproblémová.

Dále je nutno při návrhu kamerových systémů založených na IP technologii dbát na propustnost počítačové sítě. Při hodně velkém počtu kamer může být problém v nedostatečné rychlosti. Proto je dobré síť pro IP kamery dimenzovat na rychlost 1GB/s neboli 1000 MB/s. Tím se zaručí dostatečná rychlost a hlavně s ohledem pro budoucí případné rozšíření kamerového systému.

Základní rozdělení IP kamer je na standardní a megapixelové. Standardní IP kamery jsou využívány tam, kde je zapotřebí levnější kamerový systém. Cena je také podobná jako u analogových kamer. Výhodou je snadná instalace na místech, kde je již k dispozici počítačová síť. Samozřejmě je možno tyto kamery také připojit pomocí WiFi bezdrátového signálu.

Megapixelové kamery je již úplně jiná kategorie. Tyto kamery dosahují daleko většího rozlišení. Samozřejmě od toho se také odvíjí cena. Ovšem kvalita je úplně někde jinde.

Jedna taková megapixelová kamera může nahradit několik standardních, protože větší rozlišení může snímat daleko větší plochu.Pro více informací nás kontaktujte na tel: 602 392 717, nebo využijte sekci:

Kontakty

Navigace:

Zabezpečovací systémy:

Kamerové systémy:

Domovní automatizace:

Pult centrální ochrany:

Servis Bowling:


Služby SKYLINK:


Elektroinstalace: