Novinky :

JABLOTRON 100:

Zcela nový alarm JABLOTRON 100 s převratným systémem ovládání je komplexní řešení nejen pro ochranu majetku a osob proti napadení a požáru, ale integruje v jednom jádru i funkce inteligentního řešení domu.

Jedná se o profesionální zabezpečovací systém striktně vyžadující odbornou instalaci proškolenou montážní firmou.
AZOR - ochrání co je Vám drahé:

Azor je bezdrátový alarm, který chrání proti vloupání. Je určen pro byty, menší domy, kanceláře, obchody apod.Nové detektory JA-80IR a JA-88P:

Detektory jsou určeny k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem.

JA 88P - jedná se o dvouzónový venkovní detektor firmy Optex, doplněný vysílačem, kompatibilním se systémy JA-80 OASiS.

JA-80IR Bezdrátová optická závora - Závora je určena k indikaci narušení prostoru protnutím optické spojnice mezi vysílačem a přijímačem. Jedná se o výrobek firmy Optex, doplněný vysílači kompatibilními se systémy OASiS

GSM bezdrátová kamera EYE-02:

Barevná kamera je určena především pro řešení bezpečnosti malých objektů s potřebou záznamu a přenosu obrazu ve velmi dobré kvalitě malým kompaktním zařízením. Poskytuje toto řešení bez potřeby připojení kamery k síti internet pomocí vysokorychlostního přenosu dat GSM EDGE.

JA-86P bezdrátový dvouzónový PIR detektor :

Výrobek slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov. Detekcí ve dvou zónách je dosažena vyšší odolnost proti aktivaci pohybem domácích zvířat.

Detektor komunikuje bezdrátovým protokolem Oasis a je napájen z baterie.

JA-81F (bezdrátová) / JA-81E (drátová) klávesnice :

Klávesnice JA-80F slouží k ovládání a programování systému. Obsahuje čtečku bezdrátových přístupových karet a umožňuje připojit detektor otevření dveří. Klávesnice komunikuje bezdrátově protokolem OASiS a je napájena z baterií.

JA-81E je drátová verze klávesnice, připojuje se k ústředně kabelem.

JA-63S Autonomní detektor požáru :

Výrobek slouží k detekci požárního nebezpečí v interiéru obytných nebo obchodních budov. Není určen k instalaci do průmyslového prostředí. Je napájen z jedné AA baterie a má zabudovanou varovnou sirénu a červenou signálku. Poplachovou informaci může též předávat bezdrátově do systémů JA-6X.

JA 83K ustředna :

Má 50 adres a na základní desce 10 drátových vstupů.

S drátovými moduly JA-82C lze rozšířit počet drátových vstupů až na 30. Při osazení rádiového modulu JA-82R lze využít i bezdrátové periférie.

V ústředně je prostor pro 18 Ah akumulátor. Pro částečné hlídání nebo rozdělení objektu lze prvky zařadit do 3 sekcí. Ústředna poskytuje signál pro sirény (vnitřní a vnější) a 2 programovatelné výstupy. Nastavit lze až 50 ovládacích kódu a karet..

RC-86 bezdrátový dálkový ovladač 433/868 MHz :

Výrobek je dálkovým ovladačem systému OASiS (868 MHz) firmy JABLOTRON ALARMS.

Výhodou je možnost ovládání výrobků i v pásmu 433 MHz (systém JA-60 nebo přijímače UC-222 / 216).

Umožňuje dálkově ovládat zabezpečovací systém, vyvolat tísňový poplach nebo ovládat spotřebiče. Dvoutlačítkovou verzi plastu ovladače lze dokoupit.

Připojení na PCO Jablotron Security pro všechny :

Pro všechny stávající i nové zákázníky nabízíme připojení na PCO Jablotron Security na tři měsíce ZDARMA.

Pro více informací nás kontaktujte na tel: 602 392 717

Navigace:

Zabezpečovací systémy:

Kamerové systémy:

Domovní automatizace:

Pult centrální ochrany:

Servis Bowling:


Služby SKYLINK:


Elektroinstalace: