Ovládání - "všeho na co si vzpomenete" :Bezdrátové ovládání osvětlení :

Zapojením lze řešit ovládání osvětlení nebo jiného spotřebiče mobilně - pomocí dálkového ovládání RC-80 nebo z pevného místa celoplošným tlačítkovým ovladačem RC-88. Oba dva ovladače jsou napájeny z baterie, takže nehrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Ovladač RC-88 lze tedy umístit například v blízkosti vany nebo umyvadla v koupelně.Ovládání garážových vrat, brány, závory :

Zapojením lze řešit ovládání garážových vrat, brány apod. Servopohon je obvykle vybaven řídící jednotkou, která má impulsní ovládací vstup (zavři - stop - otevři - stop atd.). Zapojte do něj spínací kontakt relé (X či Y) s naučenými ovladači v režimu 1. Otvírání je možné dálkovými ovladači RC-80 a plošným tlačítkem RC-88. Elegantní je použití RC-85, která se nainstaluje do vozidla a vrata lze otevřít např. bliknutím světelnou houkačkou

Ovládání dveřního zámku :

Zapojením lze řešit ovládání elektrického dveřního zámku dálkově i z několika od sebe vzdálených míst. Ovládání je možné pomocí dálkového ovládání RC-80 nebo tlačítkovým ovladačem RC-88.Pro více informací nás kontaktujte na tel: 602 392 717, nebo využijte sekci:

Kontakty

Navigace:

Zabezpečovací systémy:

Kamerové systémy:

Domovní automatizace:

Pult centrální ochrany:

Servis Bowling:


Služby SKYLINK:


Elektroinstalace: