Servis a revize EZS :


Servis a revize zabezpečovacího systému Jablotron:

Údržba je u každého výrobku či zařízení běžnou součástí jeho užívání. Pro zajištění správné funkčnosti systému je vyžadována pravidelná roční revize zabezpečovacího zařízení. Součástí revize je zkouška činnosti systému při provozu a kontrola silnoproudé a slaboproudé části zařízení. Výsledkem je revizní zpráva, potvrzující správné provozní parametry zařízení z hlediska jeho bezpečného provozu. Pravidelné provádění revizí vyžaduje jak norma ČSN 50131-1, tak i většina pojišťoven při řešení pojistných událostí.

Servis alarmu Jablotron :

AMETECH s.r.o. poskytuje i záruční a pozáruční servis na dodané systémy. Pomoc při řešení problémů na systémech dodávaných firmou AMETECH s.r.o. zahrnuje i technickou hot-line.

Servisní smlouva :

Uzavřením servisní smlouvy s AMETECH s.r.o. si zákazník zajistí maximální funkčnost slaboproudých systémů, aniž by se musel o cokoli starat. V pravidelných intervalech provede funkční zkoušku nebo revizi a navíc garantuje zkrácení doby zahájení servisního zákroku od okamžiku objednávky. Uzavřením servisní smlouvy získá zákazník možnost využívat nepřetržitou technickou hot-line Servis EZS.

Výrobce Jablotron nás doporučuje na svých internetových stránkách pro Středočeský kraj a kraj Vysočina. Jsme doporučená montážní firma projektu Hlídání zdarma na tři měsíce

Provádíme přestavby starých zabezpečovacích systémů.

Převezmeme servis již nainstalovaných zabezpečovacích systémů Jablotron !

Kontakty

Navigace:

Zabezpečovací systémy:

Kamerové systémy:

Domovní automatizace:

Pult centrální ochrany:

Servis Bowling:


Služby SKYLINK:


Elektroinstalace: